ŠKOLSKA NATJECANJA

USPJEŠNO PROVEDENA NATJECANJA UČENIKA OŠ GRADEC

Ovim putem želimo reći da su uspješno provedena sva planirana školska natjecanja. Zahvaljujemo svim učenicima koji su sudjelovali i tako promovirali rad škole, a osobito onima koji su zahvaljujući svojim talentima, sposobnostima i kontinuiranom radu na A I B programima Cjelodnevne škole postigli zapažene rezultate na županijskim razinama, natjecanjima i smotrama. Iskrene čestitke njima i njihovim učiteljima mentorima. Istaknuli bismo i osobito čestitali slijedećim učenicima:

Učenicama 8.b razreda Sari Lohnicki i Miji Čalić za plasman na državnu razinu natjecanja u projektu Biosigurnost i biozaštita. Čestitamo i mentorici Danijeli Črnec.

Učeniku Arminu Baliću za izvrsno 4. mjesto na županijskom natjecanju iz matematike.

Čestitamo, također i učenicima 8.b razreda Sandi Vujčić, Melanie Šostarić, Ivani Ban, Miji Čalić, Borni Pavičiću, Mihaelu Špeharu i Luki Tutiću kao i Marti Kanižaj iz 6a za plasman na županijsku razinu smotre Lidrano (mentorica: Lara Bengez Hanžek).

Pohvaljujemo i učenike Mihaela Špehara, Ivu Rajič, Lorenu Humljan, Pavla Kolara i Ivu Ožanić za prolaz na županijsku razinu vjeronaučne olimpijade kao i mentoricu Petru Tirić.

Loreni Humljan čestitke i za prolazak na županijsku razinu natjecanja iz biologije (mentorica: Branka Katanović), a Ivi Rajič za prolazak na županijsku razinu natjecanja iz povijesti s mentoricom Sanjicom Siščan, kao i Mihaelu Špeharu za plasman na LIK, županijsku razinu s učiteljicom Sanjom Tarandek.

Pohvalili bi i učenike koji su sa svojim mentorom učiteljem TZK Hrvojem Radinom ostvarili izvrsne rezultate na sportskim natjecanjima i to:

Županijsko natjecanje u futsalu

Za OŠ Gradec nastupili su dječaci iz 8.a razreda Andrija Kolar, Fabio Kalinski, učenik 8.b razreda Luka Tutić i Antonio Radovac, učenici 7.a razreda Filip Hađina, Slaven Vinceković, Leon Masnec i učenik 7.b razreda Martin Koprić

Županijsko natjecanje u krosu, Luka Tutić osvojio 4. mjesto

Županijsko natjecanje u hrvanju, djevojke osvojile 3. mjesto

U konkurenciji djevojaka za osnovnu školu Gradec nastupile su djevojke iz 6.b razreda Iva Ožanić, Lea Žalac, Melanija Šamec i Izabela Horvatić, učenice 8.b razreda Ema Antolić i Lara Hosni, učenice 7.a razreda Petra Ranogajec i Bojana Popović, u konkurenciji dječaka iz 7.a razreda nastupio je učenik Filip Hađina, učenik 7.b razreda Martin Koprić i učenik 8.b razreda Borna Pavičić. Učenik Filip Hađina završio je natjecanje sa tri pobjede, a učenik Borna Pavičić ostvario je dvije pobjede. Odličan rezultat ostvarile su djevojke sa trećim mjestom u županiji. Učenice Petra Ranogajec, Lara Hosni i Ema Gubijan natjecanje su završile bez poraza.

Županijsko natjecanje u badmintonu, djevojke osvojile 2. mjesto

U konkurenciji djevojaka za osnovnu školu Gradec nastupile su učenice iz 8.b razreda Ema Antolić i Lara Hosni, učenica 6.b razreda Iva Ožanić i učenica 5.a razreda Lucija Kolarević. Odličan rezultat ostvarile su osvajanjem drugog mjesta na županiji.

Županijsko natjecanje u atletici

Za OŠ Gradec nastupili su učenici Fabio Kalinski, Bojana Popović, Luka Tutić, Ema Antolić, Lara Hosni, Lucija Kolarević, Kiara Kljajić, Filip Hađina, Slaven Vinceković, Bruno Tomica, Gabrijel Kornet, Petra Ranogajec i Antonio Radovac.

Još jednom, iskrene čestitke učenicima i njihovim mentorima!

RAVNATELJ ŠKOLE: Vlado Starešec, prof.

objavio: Biljana Vojvodić   datum: 7. 5. 2024.

« Svibanj 2024 »